Wesela i uroczystości

Wesela
Wesela
Wesela

Wesela

Pałac Paulinum to idealne miejsce, aby obchodzić tak wyjątkowe święto, jakim jest ślub i wesele, by cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektu stwarza romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Niepowtarzalny klimat sal bankietowych, idealna oprawa florystyczna i muzyczna, wspaniałe jedzenie oraz miła i dyskretna obsługa podkreślą wyjątkowy charakter Państwa uroczystości.

Imprezy
Imprezy
Imprezy

Imprezy

Nasza restauracja i sale bankietowe to smak minionych epok ze szczyptą finezji i elegancji.
Szerokie zaplecze gastronomiczne daje możliwość zorganizowania różnorodnych imprez okolicznościowych takich jak:

  • chrzciny, komunie
  • przyjęcia weselne
  • urodziny/imieniny
  • rocznice, stypy
  • imprezy firmowe.
Romantycznie
Romantycznie
Romantycznie

Romantycznie

Restauracja Szmaragdowa, znajdująca się  w centralnej części Pałacu posiada kameralny taras, z którego rozpościera się malowniczy widok na  szczyt Karkonoszy - Śnieżkę. Tak harmonijne zaaranżowane otoczenie jest idealnym miejscem na romantyczne kolacje i obiady rodzinne.

Klimatycznie
Klimatycznie
Klimatycznie

Klimatycznie

Eleganckie dekoracje malarskie nadają Sali Balowej charakterystyczny klimat i sprawiają, że jest ona idealnym miejscem na organizację przyjęć komunijnych, chrzcin czy kameralnych kolacji w gronie najbliższych.
Grill na tarasie z widokiem na Śnieżkę. Potrawy z grilla mogą być wzbogacone o specjalne dania takie jak pieczone prosię, świnię, udziec lub wiejski bufet ze swojskim jadłem.

Kontakt


Imprezy okolicznościowe są organizowane w historycznych wnętrzach pałacu. Nasze kulinarne horyzonty rozwiniemy realizując Państwa indywidualne zamówienia i komponując nietypowe menu zgodnie z Państwa życzeniem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wesela/uroczystości lub mają pytania, prosimy o kontakt:
DZIAŁ MARKETINGU:
e-mail: ekarkota@paulinum.pl
tel.: 601 989 857 pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: +48 75 64 94 400 - 24h