Magiczne kolonie

Wakacje w Paulinum


Każdego lata nasz Pałac staje się Szkołą Czarodziejów, Tropicieli a nawet Gwiezdną Akademią!

Wakacje w Paulinum
widok z tarasu
Wakacje

Wakacje

Dzięki Krainie @KrainaQuatronum, która tworzy ten cudowny i fantastyczny świat a całość dopełnia nasz Pałac jako idealne miejsce organizowania wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wasze dziecko może stać się Czarodziejem, Tropicielem lub Rekrutem.
Jeżeli chcecie Państwo, by Wasze dzieci mogły wziąć udział w niezwykłych fabularyzowanych koloniach, koniecznie kliknijcie poniżej:
 

Letnia Szkoła Czarodziejów I


Letnia Szkoła Czarodziejów II

Niezwykłe kolonie

Niezwykłe kolonie

Be whoever you want to be… Be yourself…

Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha przeżyła niezwykłą wakacyjną przygodę, zapoznaj się z ofertą Quatronum. Jeżeli jesteś nastolatkiem, który szuka świetnego wypoczynku, przeczytaj poniższą treść. Organizujemy wyjątkowe, tematyczne kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, które są niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników spędzających czas w jednym z najpiękniejszych polskich pałaców.

testowy

Niezwykłe ponieważ...

Uczestnicy kolonii i obozów młodzieżowych mają szansę poznać nowych ludzi z różnorodnych środowisk i nawiązać z nimi długotrwałe relacje. Wiele dzieci, które wybrało wypoczynek z nami, znalazło wspaniałych przyjaciół. Ponadto młodzież uczy się samodzielności, odpowiedzialności i zarządzania finansami.
Odpoczynek, jest przeznaczony dla osób w wieku od 8 do 18 lat. Wykwalifikowana kadra wspiera rozwój interpersonalny i poszczególne umiejętności dzieci i młodzieży.

Komfort pobytu

Komfort pobytu

Podczas wakacji w pałacu najmłodsi nocują w przytulnych, pałacowych komnatach i korzystają z wielu udogodnień, które oferuje dany obiekt. Piękna, pałacowa restauracja zapewnia pyszne posiłki, przygotowane na bazie świeżych, regionalnych produktów (z uwzględnieniem poszczególnych diet lub ewentualnych alergii pokarmowych uczestników).

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z programem magicznych kolonii.

KONTAKT