Aktualności

Konferencja z Paulinum

Konferencja z Paulinum

 

 

Organizacja konferencji  z Paulinum

Organizacja konferencji to duże wydarzenie, które planuje się nawet z rocznym wyprzedzeniem. Najlepiej wybrać obiekt, który ma doświadczenie w prowadzeniu takiego typu imprez aby usprawnić organizację spotkania.

Konferencje organizuje się z wielu powodów- przekazanie informacji o nowych produktach, spotkanie zapoznawcze bądź wymiana doświadczeń i spostrzeżeń. Niezależnie od powodów ten dzień, bądź dni powinny zapaść w pamięć wszystkim uczestnikom.

Dobrze, aby konferencja odbywała się w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Pałac Paulinum jest usytuowany blisko centrum Jeleniej Góry, jednak park sprawia, że miejsce staje się niezwykle spokojne i malownicze, a widok na góry zapadnie w pamięci uczestnikom jak i prelegentom.

Kolejnym ważnym aspektem jest catering. Im dłuższa konferencja, tym większego znaczenia nabiera to, aby uczestnicy byli nakarmieni. Paulinum posiada własną restaurację oferującą lunche, przerwy kawowe, obiady i wiele więcej. Kuchnia Pałacu Paulinum oferuje dania tradycyjne, polskie, ale także smaki przywiezione prosto z Zanzibaru. Do każdej grupy Gości podchodzimy indywidualnie, menu konferencyjne jest nie tylko dostosowane do grupy, ale także dla osób ze specjalnymi dietami czy alergiami.

Organizator kilkudniowej konferencji musi zapewnić Gościom nocleg. Nasz Pałac oferuje pokoje zachowane w zabytkowym stylu, co podtrzymuje charakter całego obiektu.

Jeżeli chcesz aby spotkanie miało dużą frekwencję, dobrze jest, aby w trakcie spotkania zorganizować przeróżne aktywności. Pałac Paulinum pomoże w zorganizowaniu nie tylko posiłków czy miejsca do spotkania, ale również pomoże w przygotowaniu wydarzeń integracyjnych. Grill, ognisko, tańce a może gry terenowe?- Ty wybierasz!

Zaplanuj z Nami swoje magiczne spotkanie.

← Wróć do Bloga